Darmowa dostawa od 100,00 zł
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Pulsometry

( ilość produktów: 3 )

Chcesz uzyskać lepsze efekty podczas treningu wytrzymałościowego? Z pewnością bardzo przydatne okażą się nasze eleganckie zegarki z pulsometrem, dzięki którym będziesz mógł na bieżąco regulować intensywność wykonywanych ćwiczeń. Produkty tego typu polecamy w szczególności osobom regularnie uprawiających sport i dążących do poprawy wyników.

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz dwa modele tych funkcjonalnych urządzeń: TMP-20 i TMP-30. Pierwszy model polecamy w szczególności osobom początkującym. Dostępny jest on w dwóch wariantach kolorystycznych i umożliwia mierzenie czasu treningu oraz liczby spalonych kalorii. Jest również wyposażony w budzik oraz stoper, co z pewnością bardzo ułatwi wykonywanie treningu interwałowego.

Pulsometry TMP-30 to natomiast urządzenia przeznaczone dla nieco bardziej zaawansowanych sportowców. Posiadają one choćby funkcję ustawienia oddzielnych stref alarmowych tętna dla poszczególnych dyscyplin, np. biegania, jazdy na rowerze, czy pływania. Jeżeli tętno użytkownika nie będzie mieścić się w ustawionym zakresie, rozlegnie się sygnał dźwiękowy – nieomylny znak, aby zwiększyć lub zmniejszyć intensywność.

pixel