Darmowa dostawa od 100,00 zł
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Sprzęt medyczny

( ilość produktów: 147 )

TECH-MED Technika Medyczna B. Wójcik Sp. J. to polski producent sprzętu medycznego obecny na rynku już od 1949 roku. Dziś w swoim dorobku posiadamy wiele opatentowanych rozwiązań, powszechnie stosowanych w służbie zdrowia. Nasze produkty trafiają też do odbiorców zagranicznych. Oferujemy przyrządy i urządzenia do zastosowania w warunkach ośrodków ochrony zdrowia (gabinety prywatne lekarskie i zabiegowe, przychodnie, poradnie, szpitale, kliniki), jak też warunkach domowych.

Sprzęt medyczny od TECH-MED to nowoczesne, atestowane ciśnieniomierze elektroniczne i zegarowe, stetoskopy lekarskie, termometry bezdotykowe, zestawy do inhalacji, otoskopy, pulsoksymetry i wiele innych. Produkujemy także akcesoria wymienne, takie jak ustniki, rękawy do ciśnieniomierzy, maski inhalacyjne czy wzierniki.

Każde urządzenie, od projektu aż po dystrybucję, podlega szczegółowej kontroli doświadczonych specjalistów. Na urządzenia udzielamy długotrwałej gwarancji. Nasz sprzęt medyczny cieszy się szerokim zainteresowaniem zarówno wśród lekarzy i personelu medycznego, jak też wśród indywidualnych użytkowników.

Potwierdzeniem najwyższej jakości oferowanych wyrobów jest rekomendacja Instytutu Kardiologii w Warszawie – Aninie na nasze ciśnieniomierze, oraz opinia rynku udokumentowana zdobyciem złotego godła Konsumencki Lider Jakości 2013, 2014, 2016, 2017 oraz 2018 w kategorii „Ciśnieniomierze i termometry".

pixel