Darmowa dostawa od 100,00 zł
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Informacje o sklepie

JUŻ PONAD 70 LAT POMAGAMY ZDROWO ŻYĆ

TECH-MED jest firmą rodzinną, która istnieje na polskim rynku medycznym nieprzerwanie od 1949 roku. Takie doświadczenie to nasz wielki atut. Od wielu lat jesteśmy uznanym producentem, eksporterem i importerem sprzętu medycznego. Możemy się pochwalić wieloma opatentowanymi konstrukcjami, które stanowią nasz wkład w rozwój polskiej Służby Zdrowia. Stworzyliśmy sprawną sieć dystrybucji oraz sieć serwisową. Dzięki tym fundamentom możemy śmiało patrzeć w przyszłość. Dużą wagę przykładamy do nowoczesnych form sprzedaży, dlatego możecie Państwo przeglądać ofertę w naszym katalogu produktów na stronie www.techmed.pl i zakupić niezbędny sprzęt medyczny bezpośrednio w naszym sklepie internetowym.TECH-MED oferuje najwyższej klasy sprzęt medyczny przeznaczony do użytkowania w Jednostkach Służby Zdrowia jak również urządzenia do stosowania w warunkach domowych. Ciśnieniomierze elektroniczne, termometry elektroniczne, wagi łazienkowe to tylko niektóre z naszych urządzeń, które cieszą się uznaniem wśród kupujących. Dużym atutem naszej firmy jest to, że nabywając u nas termometr, ciśnieniomierz, inhalator, alkomat czy wagę możecie Państwo liczyć również na doradztwo konsultanta przy doborze urządzenia. Warto też sprawdzić informacje o danym zagadnieniu w przygotowanych przez nas mini poradnikach, Chcesz zdrowo żyć? Zapoznaj się z naszą ofertą.


DZIEŃ DZISIEJSZY

Dzisiejszy TECH-MED to dynamiczny zarząd i wysoko wykwalifikowany personel. Oferujemy najwyższej klasy sprzęt medyczny przeznaczony do użytkowania w Jednostkach Służby Zdrowia jak również urządzenia do stosowania w warunkach domowych. Wierzymy, że oferowane przez nas innowacyjne technologie powinny służyć zdrowiu ludzi, a przez to całemu społeczeństwu. Dostęp do najnowszych światowych technologii łączymy z naszym doświadczeniem i tradycją firmy - oferując dzięki temu produkty na najwyższym poziomie funkcjonalności i bezpieczeństwa.


,Naszym Partnerom Handlowym oferujemy również szkolenia i konsultacje z zakresu technik sprzedaży oraz fachowej i skutecznej prezentacji naszego sprzętu medycznego. To sprawia, że waga elektroniczna, ciśnieniomierz elektroniczny, termometr elektroniczny, inhalator czy alkomat prezentowane naszym klientom oraz cała wiedza z tym związana jest przekazana profesjonalnie i w pełni.

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów stworzyliśmy rozległą sieć serwisową w całym kraju. Nasz sprzęt m.in. wagi elektroniczne, wagi łazienkowe, termometry, ciśnieniomierze, inhalatory, alkomaty objęty jest także długoletnią gwarancją – w razie kłopotów zawsze możecie Państwo skontaktować się z naszymi punktami serwisowymi, gdzie możecie liczyć na pomoc.


MISJA TECH-MED


Celem TECH-MED jest dostarczanie naszym Klientom całych zestawów urządzeń stanowiących pomoc w utrzymaniu dobrego zdrowia, znakomitej formy i w rezultacie w zapobieganiu rozwojowi chorób. W tym celu wykorzystujemy zaawansowane technologie, które doskonalimy dzięki bliskiej współpracy z instytucjami medycznymi. Instytucje medyczne, w tym placówki służby zdrowia dzięki prowadzonym badaniom i wieloletniemu doświadczeniu dysponują skoncentrowaną, specjalistyczną wiedzą. Naszym celem jest rozpowszechnianie tej wiedzy w społeczeństwie z zastosowaniem najnowocześniejszych cyfrowych urządzeń.

HISTORIA

Firma TECH-MED istnieje na polskim rynku nieprzerwanie od 1949 roku. Tak długie doświadczenie to nasz wielki atut. Od lat jesteśmy uznanym producentem, eksporterem i importerem sprzętu medycznego. Możemy się pochwalić wieloma opatentowanymi konstrukcjami, które stanowią nasz wkład w rozwój polskiej Służby Zdrowia. Przez wiele lat budowaliśmy rozległą dziś i sprawną sieć dystrybucji oraz sieć serwisową.


JAKOŚĆ

Wszyscy pracownicy TECH-MED są czynnie zaangażowani w realizację polityki jakości TECH-MED. W naszej firmie definiujemy jakość jako spełnienie wymagań Klientów za pierwszym razem, za każdym razem i zawsze w wyznaczonym terminie. Wszystkie produkowane przez nas urządzenia są objęte zintegrowanym Systemem Zarządzania Jakością ISO13485 oraz posiadają Certyfikat EC - zapewnienie najwyższej jakości produkcji dla wyrobów medycznych jest naszym priorytetem. Gwarantuje to zgodność z wymaganiami prawa polskiego oraz prawa Unii Europejskiej. Jakość produktów is usług TECH-MED jest szczegółowo kontrolowana przez audytorów jednostki notyfikowanej autoryzowanej przez Ministerstwo Zdrowia od etapu projektowania przez produkcję, aż do obsługi pogwarancyjnej.
Sprzęt medyczny TECH-MED jest zarejestrowany jako urządzenia medyczne w URZĘDZIE REJESTRACJI PRODUKTÓW LECZNICZYCH, WYROBÓW MEDYCZNYCH I PRODUKTÓW BIOBÓJCZYCH.

KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI

Potwierdzeniem najwyższej jakości oferowanych wyrobów jest opinia rynku udokumentowana zdobyciem złotego godła Konsumencki Lider Jakości 2013, 2014, 2016, 2017 oraz 2018 w kategorii „Ciśnieniomierze i termometry".

CERTYFIKATY

POBIERZ NAJNOWSZY KATALOG W PDF

pixel