Darmowa dostawa od 100,00 zł
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Szczoteczki

( ilość produktów: 3 )

Codzienne dbanie o higienę jamy ustnej jest dla wielu osób czynnością, od której zaczynają i na której kończą swój dzień. Pomocne w tym zakresie okazują się rzecz jasna przybory, takie jak pasta, nić dentystyczna czy też szczoteczki do zębów. Ostatnie z wymienionych produktów występują na rynku w kilku wariantach, a jednym z nich są szczoteczki do zębów soniczne. Są to urządzenia elektryczne, które funkcjonują na zasadzie generowania fal dźwiękowych.

Dzięki takiemu sposobowi działania opisywane wyroby są w stanie usuwać zanieczyszczenia z przestrzeni międzyzębowych oraz zabrudzenia w postaci nagromadzonej płytki nazębnej.

Regularne korzystanie z tego rodzaju przyborów może pomóc w pozbyciu się natarczywych osadów pojawiających się na szkliwie oraz wesprze proces przywracania naturalnej bieli uzębienia. W naszym asortymencie znalazły się szczoteczki soniczne TECH-MED w trzech kolorach: czarnym, białym oraz różowym. Prezentowane urządzenia zostały wyposażone w kilka trybów pracy, co pozwoli dostosować obroty produktu do własnych potrzeb.

pixel