Darmowa dostawa od 100,00 zł
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Termometry

( ilość produktów: 9 )

Absolutnie nie może ich zabraknąć w jakiekolwiek domowej apteczce. W ostatnim czasie na popularności niesamowicie zyskuje natomiast termometr elektroniczny bezdotykowy, który charakteryzuje się znacznie lepszą dokładnością wykonywanych pomiarów. Jego zaletą jest ponadto możliwość przeprowadzenia badania nieporównywalnie wręcz szybciej, jeżeli weźmiemy pod uwagę konwencjonalne produkty bazujące na zastosowaniu rtęci. Elektroniczne termometry bezdotykowe, które oferujemy w naszym sklepie internetowym, doskonale sprawdzą są nie tylko w domach, lecz również w szpitalach oraz przychodniach i innych placówkach ochrony zdrowia.

W ofercie odnajdą Państwo model zbliżony do klasycznego, z giętką końcówką, pozwalający przeprowadzić prawidłowy pomiar w ciągu 10 do 30 sekund. Jednak w asortymencie znajduje się również model wykorzystujący podczerwień, który doskonale sprawdza się podczas badań dzieci – szczególnie niemowląt (czas pomiaru w przypadku tego urządzenia to zaledwie 0,5 sekundy). W obu przypadkach oferujemy Państwu urządzenia sprawdzone pod kątem poprawności i dokładności działania, jak również ergonomii użytkowania.

Termometr bezdotykowy medyczny

W czasach wszechobecnej epidemii koronawirusa i spływających do nas zewsząd informacjach o kolejnych rekordach zakażeń, elektroniczny termometr bezdotykowy stał się absolutnie podstawowym wyposażeniem urzędów, placówek medycznych, a nawet szkół, muzeów, restauracji i innych obiektów, przez której przewija się każdego dnia duża liczba osób. Pomiarów można bowiem dokonywać z bezpiecznej odległości, nie musząc obawiać się każdorazowo o własne zdrowie.

Nasze bezdotykowe produkty medyczne są bardzo intuicyjne w obsłudze, a w razie wykrycia podwyższonej temperatury ciała, automatycznie zostanie załączona funkcja alarmu, dzięki której żadne potencjalne zagrożenie nie ujdzie naszej uwadze.

Termometry lekarskie można również bez problemu wykorzystać do pomiaru temperatury płynów, np. mleka i wody, a także różnych przedmiotów. Warto również podkreślić, że obudowy wyrobów wytwarzane są z wytrzymałego tworzywa sztucznego, dzięki czemu nie trzeba się martwić o ich trwałość.

Warto przeczytać: Co należy wiedzieć o pomiarach temperatury?

pixel