Darmowa dostawa od 100,00 zł
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Wagi kuchenne z Bluetooth

( ilość produktów: 3 )

Chcesz schudnąć, licz kalorie – dokładnie taką poradę usłyszymy od większości ekspertów w zakresie dietetyki i zdrowego odżywiania. Dlatego właśnie w asortymencie naszego przedsiębiorstwa nie mogło zabraknąć precyzyjnych wag kuchennych z Bluetooth, które w łatwy sposób pomagają kontrolować rzeczywiste dzienne spożycie kalorii i poszczególnych składników odżywczych.

W ofercie posiadamy trzy modele tych eleganckich urządzeń – HW-FIT020, HW-FIT021 oraz HW-FIT022. Wszystkie wagi kuchenne z Bluetooth dostępne w naszym sklepie internetowym można połączyć z intuicyjną w obsłudze aplikacją AiFresh w polskiej wersji językowej. Aplikacja ta jest świetnym narzędziem do analizy własnego, codziennego odżywiania, mamy tutaj bowiem między innymi możliwość generowania szczegółowych raportów, z których dowiemy się, jakie składniki odżywcze spożywane są w zbyt dużej, odpowiedniej, bądź niedostatecznej ilości.

Dużą zaletą naszych produktów jest system 4 czujników tensometrycznych, które gwarantują bardzo wysoką dokładność pomiaru.

Teraz produkty dostępne są w nowej, niższej cenie! Zapraszamy do zakupów!

pixel