Darmowa dostawa od 100,00 zł
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Ciśnieniomierze elektroniczne z Bluetooth

( ilość produktów: 2 )

W tej kategorii prezentujemy Państwu najnowocześniejszy sprzęt medyczny charakteryzujący się niezwykle wysoką dokładnością pomiaru – ciśnieniomierze elektroniczne z Bluetooth. Oferowane przez nas urządzenia są bardzo intuicyjne w użytkowaniu, są bowiem wyposażone w czytelny wyświetlacz ciekłokrystaliczny. Pomiar wykonuje się poprzez naciśnięcie tylko jednego przycisku, a więc ich obsługa nie będzie nastręczać jakichkolwiek problemów osobom w praktycznie każdym wieku.

W ofercie posiadamy dwa modele ciśnieniomierzy elektronicznych: HW-HL001 oraz TMA-6 OMEGA BT. Obydwa urządzenia są bardzo skuteczne w wykrywaniu objawów arytmii serca, a dzięki wykorzystaniu technologii Bluetooth można w wygodny i bezprzewodowy sposób przesłać wyniki z np. ostatnich kilku miesięcy swojemu lekarzowi.

Zaletą naszych wyrobów jest możliwość generowania wyników w formie wykresów, własne wyniki można także bez trudu porównać z normami WHO, co jest bardzo pomocne, jeżeli chcemy zweryfikować efekty stosowanego leczenia farmakologicznego.

pixel