Darmowa dostawa od 100,00 zł
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Stetoskopy

( ilość produktów: 24 )

Stetoskop to podstawowe narzędzie w pracy każdego lekarza. Dlatego powinien być on niezawodny i wykonany z trwałych materiałów. Firma TECH-MED od dziesiątek lat jest uznanym producentem stetoskopów dla różnych specjalizacji: kardiologia, interna, pediatria, neonatologia. Nasze modele wykonane są z najwyższej jakości stali nierdzewnej. Posiadają miękkie oliwki oraz ciepłe obwódki głowicy. Długa, 5-letnia gwarancja, jest dowodem naszej pewności, że oferowane modele są niezawodne. Bogata gama kolorów, pozwoli zadowolić różne gusta.

Nasz sklep internetowy prowadzi sprzedaż przyrządów medycznych w konkurencyjnych cenach. W TECH-MED kupują Państwo bezpośrednio u producenta. Polecamy nowości i promocje cenowe.

Stetoskop lekarski to prosty przyrząd służący do osłuchiwania pacjenta – szczególnie klatki piersiowej, serca oraz jamy brzusznej. Wykorzystuje się go również w wykonywaniu pomiarów ciśnienia tętniczego metodą odsłuchową, wraz z ciśnieniomierzem zegarowym. Osłuchiwanie możliwe jest dzięki membranie akustycznej znajdującej się w głowicy przyrządu.

pixel