Darmowa dostawa od 100,00 zł
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Wymiana i Zwrot

FORMULARZ REKLAMACJI
Pobierz formularz

oraz

FORMULARZ WYMIANY/ZWROTU
Pobierz formularz

 • W terminie 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia o zwrocie – odstąpieniu od umowy, Sprzedawca zobowiązany jest zwrócić Klientowi będącemu Konsumentem dokonane przez niego płatności. Sprzedający oświadcza, iż jest uprawniony do wstrzymania się ze zwrotem płatności otrzymanych od Klienta z tytułu umowy sprzedaży w przypadku jego odstąpienia od umowy do chwili otrzymania towaru z powrotem.Klient zobowiązany jest ponieść koszty wysyłki towaru do E-Sklepu. Klient zobowiązany jest zwrócić Sprzedającemu towar niezwłocznie, nie później jednak niż w terminie 14 dni od dnia, w którym Klient odstąpił od umowy sprzedaży. Do zachowania terminu wystarczy odesłanie towaru wraz z dowodem zakupu przed jego upływem.

 

 • W przypadku odstąpienia od umowy sprzedaży towarów, umowa jest uważana za niezawartą. Jeśli Klient będący Konsumentem złożył oświadczenie o odstąpieniu od umowy zanim Sprzedający przyjął jego ofertę, oferta przestaje wiązać.

 

 • Zwracany produkt musi być odesłany w takim samym stanie w jakim został doręczony, nie może być uszkodzony czy zniszczony, nie może nosić żadnych śladów użytkowania wraz z oryginalnym opakowaniem.

  1. Dokładnie zapakować i zabezpieczyć produkt.

  2. Wypełnić formularz wymiany/zwrotu, Pobierz formularz

  3. Wypełnić formularz reklamacji, Pobierz formularz

  4. Zwracany produkt z dołączonym formularzem zwrotu, dowodem zakupu (paragon, faktura VAT), należy odesłać na adres:

   TECH-MED TECHNIKA MEDYCZNA B.WÓJCIK Sp.j
   ul. Studencka 49
   02-735 Warszawa

   E-sklep nie przyjmuje paczek wysłanych na koszt adresata ani za pobraniem.
pixel